Kronikë

E rëndë në Baldushk, 60-vjeçari i jep fund jetës, vetëvaret në pemë

20:39 - 11.06.21 gsh

Një 60-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në një pemë. Ngjarja ndodhi rreth orës 18:50, në fshatin Mustafakoç, në Baldushk.Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet Sh. U.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.