Kryesore

“Gjysh, por dukesh në të njëjtën moshë me mua”, mos i humbni fjalët e Ledrit në ditëlindjen e të atit

16:48 - 12.06.21 gsh

Sot, babai i reperit shumë të dashur për publikun shqiptar, Ledri Vulës, feston ditëlindjen.Agroni ka marrë urimet e para dhe më të ngrohta nga familjarët, partnerja e tij Xheraldina dhe i biri, Ledri.

Ky i fundit ndau në InstaStory një foto me babain, ndërsa krahas saj i shkruan këto fjalë:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Urime ditëlindjen bab! U bone gjysh e po dokesh në të njëjtën gjeneratë me mu. Të dua”

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.