Kronikë

Harrojnë bombolën e gazit ndezur, përfshihet nga flakët banesa në Tiranë

19:01 - 13.06.21 gsh

Një banesë është përfshirë nga flakët në kryeqytet. Shkak i zjarrit mendohet të jetë bërë lënia e bombolës së gazit ndezur.Zjarri ka përfshirë banesën e  E.K, por raportohet vetëm për dëme të vogla.

Njoftimi i policisë:

Më datë 13.06.2021, rreth orës 18:10, në rrugën ”Niko Avrami”, si pasojë e lënies së bombulës së gazit ndezur ka rënë zjarr në banesën private të shtetasit E. K., ku ka dëme të vogla materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.