Kronikë

Përplasi me makinë të renë në Tiranë dhe i këputi këmbën, “arrest me burg” djalit të ish-kreut të policisë

13:04 - 14.06.21 gsh

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për djalin e ish-drejtorit të Policisë së Tiranës, Erzen Breçani.25-vjeçari Jehon Breçani aksidentoi pak ditë më parë në Tiranë 23-vjeçaren Xhenisa Gega, e cila fatkeqësisht humbi njërën këmbë, ndërsa ndodhet ende në spital.

Mësohet se masa e sigurisë Breçanit i është komunikuar në spital, për shkak të problemeve shëndetësore, që ai ka pasur nga përplasja.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.