Sociale

Njoftim i OST për abonentët në Kavajë

18:26 - 15.06.21 gsh

Për shkak të remontit të planifikuar nga OST, për stakim të domosdoshëm për zëvendësimin e thikës 110kV ne N/stacionin Kavajë, të linjës 110kV L110-21/1 Kavajë – Rrashbull dhe remont të planifikuar në linjën 110kV L110-21/1 Rrashbull – Sallmone (Sukth), në datën 16 qershor do të stakohet energjia në intervalkn kohor 11:00-12:00 dhe 15:00-16:00 në këto zona në Kavajë:Ura e Golemit – Shkëmbi i Kavajës,

Hotel “Flowers”,  Hotel “Rindi”, Hotel “Eter”, Hotel “Klajdi”, Hotel “Royal G”, “Kastrati”, Hotel “Fafa”, Hotel “Prestigj”, Pishat e buta, Pandi Carapuli, Seferaj, Mali Robit,

Golemas, Pilaj, Karburant Eurodrin.

Stakim, 16 qershor

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.