Kronikë

Aksident në aksin Shijak-Xhafzotaj, ‘Audi’ përplas këmbësorin, plagoset 60-vjeçari

15:57 - 16.06.21 gsh

Një aksident është regjistruar mesditën e sotme në aksin Shijak-Xhafzotaj, ku për pasojë një person ka mbetur i plagosur.Ngjarja ndodhi në orën 15:20. Burime zyrtare bënë me dije se 21-vjeçari me inicialet A. L., duke drejtuar mjetin tip “Audi”, ka aksidentuar këmbësorin me inicialet D. Gj., rreth 60 vjeç, banues në Shijak, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme procedurale.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.