Kronikë

Berat/ E moshuara i jep fund jetës, komshinjtë e gjejnë të varur brenda banesës

11:49 - 16.06.21 gsh

Një ng76-vjeçare nga Berati i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvaruar brenda banesës. Gazetarja Eneida Petova se e moshuara N. Pjetri jetonte e vetme në banesën e saj në lagjen Kala, pasi dy djemtë e saj jetonin në Kanada prej vitesh.Kanë qenë komshinjtë, ata që e kanë parë gruan pa jetë dhe të varur me litar në dhomën e gjumit. Nuk dihen ende shkaqet e vetëvarjes, ndërkohë që sipas komshinjve ajo ndihej e vetmuar.

Berat/Informacion paraprak

Më datë 16.06.2021, rreth orës 10:15, në lagjen “Kala”, Berat, është gjetur e vetëvarur​ në banesë nga fqinjët, pa shenja jete shtetasja N.P., 76 vjeçe.

Nga kqyrja paraprake nuk evidentohen shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.