Kryesore

Ja se cila zonë do të ketë ditën e nesërme ndërprerje të energjisë elektrike

18:34 - 16.06.21 gsh

Ditën e nesërme disa zona në kryeqytet do të kenë ndërprerje të energjisë elektrike. Sipas OSHEE-së, energji nuk do të kenë zonat pranë ish-tregut elektrik tek fusha “Ali Demi”, rruga “Taulantja” si dhe rruga “Kole Popa”.Mësohet se ndërprerja e dritave që po bëhet për shkak të rikonstruksionit të kabinave do të bëhet nga ora 09:00-15:00.

“Në kuadër të investimit për rikonstruksionin e kabinave, nesër 17 qershor do të stakohet energjia gjatë intervalit kohor 09:00-15:00 në këto zona në Tiranë: Zona pranë ish-tregut elektrik tek fusha “Ali Demi”, rruga “Taulantja”, rruga “Kole Popa””, -thuhet në njoftimin e OSHEE-së.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.