Kronikë

Aksident në Fier/Makina del nga rruga dhe I merr jetën një personi

17:37 - 17.06.21 gsh

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Fier.Burime bëjnë të ditur se një makina ka dalë nga një rrugë në Carkan, ku si pasojë ka humbur jetën një person.

Policia dhe zjarrfikëset janë drejtuar për në vendin e ngjarjes, ndërsa identifikimi i viktimës ende nuk është bërë i ditur.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.