Aktualitet

Manastirliu jep lajmin e mire:Aktualisht po trajtohen vetëm 9 pacientë me Covid-19

17:16 - 17.06.21 gsh

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka ndarë me të gjithë një lajm të mirë se aktualisht në Infektiv po marrim trajtim vetëm 9 pacientë. Lajmin e bërë të ditur përmes një postimi në ‘Facebook’. Sipas saj, po vijon të ulet dhe numri i rasteve aktive në të gjithë vendin.Kujtojmë se qarku i Vlorës është i pari pa asnjë rast aktiv deri më tani.

MESAZHI
LAJM I MIRË
Vetëm 9 pacientë me #Covid19 po marrin trajtim në spitalin Infektiv, teksa vijon të ulet numri i rasteve aktive në të gjithë vendin

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.