Aktualitet

OST: Nesër stakohet energjia në këto zona në Durrës dhe Shijak

19:00 - 17.06.21 Gazeta Shqiptare

Nesër OST bën të ditur se do të stakojë energjinë disa zona në Durrës dhe Shijak gjatë intervalit kohor 09:00-15:00. NJOFTIMI I PLOTË

Në kuadër të investimit që po kryen OST për të mirëmbajtur linjën

110kV Rrashbull – Spitallë (Porto Romano 2), në datën 18 qershor gjatë intervalit kohor 09:00-15:00 do të stakohet energjia në këto zona në Durrës dhe Shijak:

Shënavlash, Vrinë, Zona industriale e Spitalles, qyteti “Rinia”, zona e ish-Kënetës,  varrezat e reja, Porto Romano, zona e ish-kënetës Durrës, rruga “Aleksandër Goga”

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.