Aktualitet

Po bënte plazh,si u arrestua me rroba banjo 22-vjeçari,që aksidentoi italianen e moshuar

18:35 - 19.06.21 gsh

Endri Zaja ishte duke bërë plazh kur Policia e arrestoi ditën e sotme. 22-vjeçari ishte prej kohësh në kërkim për 2 vjedhje në Durrës, teksa 4 ditë më parë aksidentoi me automjet një të moshuar italiane.Ndërkohë që autoritetet e kërkonin, Zaja po shijonte detin e Durrësit dhe diellin përvëlues.

Në videon e siguruar nga gazetarja Klodiana Haxhia duket se si policët i kanë shkuar në plazh Zajës dhe e kanë marrë me vete teksa kishte të mbathura vetëm një palë rroba banje.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.