Kryesore

Me bikini dhe ulur mbi të dashurin e saj, Erjona ngacmon imagjinatën

10:55 - 21.07.21 gsh

Erjona Sulejmani vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së faqeve rozë përmes imazheve që i shpërndan në rrjetet sociale.Modelja shqiptare tash e një kohë ka nisur një romancë dashuri me aktorin italian, Alessandro Basciano.Ajo është duke e shijuar lidhjen e protagonistin e “Uomini e Donne”, ashtu që nuk heziton të shpërndajë imazhe të përbashkëta në rrjetet sociale.

Në profilin e saj në Instagram, Erjona – e cila është nënë e një djali, ndiqet nga më shumë se 305 mijë fansa, ndërsa publikon fotografi nga jeta personale dhe profesionale.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.