Aktualitet

OSHE jep njoftimin: Ja kush zona nuk do të kenë drita ditën e nesërme

18:42 - 21.07.21 gsh

Operatori i Shpërndarjes së energjisë elektrike (OSHEE)  ka njoftuar se ditën e nesërme, në disa zona në Tiranë do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. Sipas OSHEE,  ndërprerja do të bëhet për shkak të rikonstruksionit të kabinave për disa orë.Njoftimi i OSHEE:

Ndërsa nga ora 09:00-15:00 në rrugën “Taulantia”, rrugën “Kole Popa” dhe një pjesë në zonën e ish-Tregut Elektrik , një pjesë e pallateve pranë Ministrisë së Jashtme, po ashtu në bulevardin “Zhan Dark” dhe në rrugën “Kamëz-Valias, Kasall do të ketë stakim të energjisë. Gjithashtu edhe në rrugën “Agon” dhe në rrugën “Ention Frroku” do të ndërpritet energjia nga ora 10:00 deri në 16:00.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.