Kryesore

Manastriliu poston videon dhe u bën thirrje qytetarëve: Drejtohuni sa më parë në qendrën më të afërt

20:48 - 22.07.21 gsh

Vijon procesi i vaksinimit në vend. Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka postuar në facebook një video nga një nga qendrat e vaksinimit  ku shpreh nevojën për zgjerimin e mbulesës vaksinale.Ajo u bën apel qytetarëve që ende nuk janë vaksinuar që të drejtohen sa më pare në qendrën më të afërt të vaksinimit.Në video qytetarët shprehin dëshirën për t’u vaksinuar dhe duke vlerësuar procesin e vaksinimit.

“Me zor kam pritur që të fillonte ky masiviteti. Mendoj që është gjë e mirë”- shprehet një qytetare.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.