Aktualitet

Alarm për bombë në Tiranë/ Policia: Kemi konstatuar një valixhe, është vendosur perimetrin e sigurisë

20:57 - 26.07.21 gsh

Një valixhe e braktisur është konstatuar në Tiranë. Shërbimet e Policisë kanë vendosur perimetër sigurie rreth valixhes në rrugën ”Sulejman Delvina”.Menjëherë janë njoftuar forcat xheniere për veprime të mëtejshme.Pritet të zbulohet se cfarë ka brenda valixhja e dyshimtë.NJOFTIMI NGA POLICIA

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 26.07.2021, në rrugën “Sulejman Delvina”, sherbimet e Policisë kanë konstatuar në trotuar një valixhe të braktisur.

Menjeherë pas konstatimit është vendosur perimetri i sigurisë dhe është bërë njoftimi i forcas xheniere për veprime të metejshme.

Grupi hetimor punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.