Kryesore

“Ma bëri gjakun ujë”, Olta Boka kalon situatën më të vështirë me vogëlushen e saj

19:15 - 30.07.21 gsh

Olta Boka ka kaluar së fundmi momentin më të vështirë me vogëlushen e saj, Gaian. Ajo ka treguar se e vogla ka kaluar një virozë, që i ka shkaktuar temperaturë të lartë. Olta shprehet se kjo situatë e ka trembur shumë, por fatmirësisht vogëlushja është qetësuar. Si një nënë e re, këngëtarja e ka ndarë këtë situatë me të gjithë ndjekësit e tjerë.“S’paska clirim me te madh se te shohesh qe femijes po i zbret temperatura Sa te vegjel e njekohesisht te forte qe jane bebat! Na bene gjakun uje keto virozat gjakprishese por te nevojshme per imunitetin Imagjino kur virozes i bashkohet dhe dalja e nje dhemballe…”, shkruan këngëtarja.

Kujtojmë se në 15 korrik Gaia festoi 1-vjetorin e lindjes dhe Olta i bëri një dhuratë të përjetshme. Ajo i dedikoi vogëlushes së saj një projekt muzikor të dalë nga zemra. Këngëtarja nuk u mendua fare gjatë dhe si titull i vendosi emrin e vogëlushes, që për të është dhurata më e bukur e jetës.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.