Aktualitet

Shpërthen bombola e gazit brenda banesës në Durrës, plagosen dy persona

22:00 - 04.08.21 gsh

Dy persona janë plagosur këtë mbrëmje në Durrës, si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi brenda një banese në lagjen nr.13.Policia njofton se janë plagosur shtetasit I. K., 54 vjeç, dhe E. K., 52 vjeçe, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

Durrës/Informacion paraprak.

Më datë 04.08.2021, në orën 20:40, në një banesë në lagjen nr.13, Durrës, ka shpërthyer një bombël gazi e për pasojë janë lënduar shtetasit I. K., 54 vjeç dhe E. K., 52 vjeçe, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.