Aktualitet

Caktohet data, ja kur do të zhvillohet seanca për Saimir Tahirin

09:51 - 05.08.21 gsh

Gjykata e Larte ka caktuar sot datën se kur do të mbahet seanca gjyqësore për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri dhe ish drejtorin e policisë së Vlorës, Jaeld Cela.Gazetarja Klodiana Lala raporton se seanca do të zhvillohet më 28 shtator, në orën 10:00.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.