Aktualitet

Shëngjin, pushuesit bëhen bashkë dhe shpëtojnë 9 persona nga mbytja

20:28 - 05.08.21 gsh

Pushuesit janë bërë bashkë dhe kanë parandaluar një tragjedi në Plazhin e Shëngjinit.Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara , pushuesit, kapen dorë më dorë dhe me ndihmën e litarëve kanë shpëtuar 9 persona nga mbytja.Kushtet e vështira klimaterike, e kishin trazuar jo pak detin dhe personat që ndodheshin në ujë, ishin në rrezik të madh që të mbyteshin, por falë ndërhyrjes së menjëhershme të pushuesve, ata janë shëndoshë e mirë.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.