Aktualitet

Temperatura deri në 41°C, moti për ditën e sotme

08:30 - 05.08.21 gsh

Moti do të jetë me diell kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare në zonën veri-perëndimore.Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi deri në 12-18 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 4-5 me lartësi vale 0,5 deri në 1,5 metër në det hapur. Temperaturat do të jenë të larta.

Temperaturat:

Zona malore      18/38°C

Zona e ulët         19/41°C

Zona bregdetare  23/38 °C

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.