Kryesore

FOTO/ Jonida Vokshi ndan momentin më të lumtur në 2-vjetorin e martesës së saj

10:55 - 14.09.21 Gazeta Shqiptare

Sot është një ditëe vecantë për Besnik Krapin dhe Jonida Vokshin. Përmes një seti me fotosh dhe dedikimi plot ndjenjë, Jonida ka uruar bashkëshortin për 2 vjetorin e martesës.E sa herë që gjejmë lumturinë në jetën tonë, nuk mund të mos i ngrejm sytë lart e të falenderojmë Zotin për të mirat e bekimet. Në 2-vjetorin e martsës së saj, Jonida Vokshi pohon se nuk kalon asnjë ditë që ajo nuk është mirënjohëse për njeriun që ka në krah, bashkëshortin e saj, Besnikun, të cilin e thërret me përkëdheli “rrubi im”.

Aktorja dhe prezantuesja e njohur, ka postuar momentin më të lumtur në jetën e saj në çift, që është pikërisht një foto ku bashkëshorti i saj mban në duar vajzën e tyre të sapolindur.

“Nuk ka ditë që kalon të mos e falënderoj zotin që të solli në jetën time @besnikkrapi
Gëzuar 2 vjetorin e martesës rrubi im❤️

P.S Foton e fundit e postoj për here të parë, por është momenti më i lumtur i jetës sime kur ju pashe për herë të parë të dy bashkë- shkruan Jonida Vokshi në Instagram.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.