Kronikë

Zbulohet ferma me drogë në Spanjë, arrestohet 24-vjeçari shqiptar, ‘kopshtar’ i mbi 1 mijë rrënjëve kanabis

18:46 - 14.09.21 gsh

Një 24-vjeçar shqiptar është arrestuar në Spanjë pasi ishte ‘kopshtar’ i një ferme me mbi 1 mijë rrënjë kanabisi.Ferma ndodhej në Bashkinë e Jarandilla de la Vera dhe aty kishte të mbjella gjithsej 1 mijë e 117 rrënjë.Ndërkohë të gjitha këto rrënjë u prenë dhe në fund pesha e tyre rezultoi rreth 1 ton.

IMG-20210914-WA0030 IMG-20210914-WA0029-ks4G-U150519328181GhG-624x385@Hoy (1)
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.