Foto-galeri

15 vajza të famshme, që ‘nuk kanë frikë’ të dalin pa pikë make up-i në publik

11:40 - 21.09.21 Gazeta Shqiptare

Ne shpesh i lejojmë vetes të kalojmë një ditë të tërë pa grim dhe pa u kujdesur për veten, por të bësh të njëjtën gjë edhe kur lentet e kamerave dhe miliona ndjekës të ndjekin kudo, kërkon guxim.Megjithatë, jo pak vajza të njohura të ekranit zgjedhin  të postojnë foto nga shtëpia, në momentet e tyre të relaksit, jashtë veshjes dhe paraqitjes skenike.

Chrissy-Teigen Kaley-Cuoco-1 Jessica-Biel Sarah-Hyland Salma-Hayek Bethenny-Frankel Gwyneth-Paltrow Katy-Perry Chrissy-Teigen (1) Drew-Barrymore Helen-Mirren Lady-Gaga Sofia-Vergara Tyra-Banks Celine-Dion Adele
<
>

 

Ato janë po aq tërheqëse dhe kanë marrë akoma më shumë pëlqime me pamjen natyrale.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.