Horoskopi

Ju prezantojmë me shenjat e horoskopit që njihen si frikacake

21:00 - 27.09.21 Gazeta Shqiptare

Zbuloni se cilat janë shenjat e Horoskopit që konsiderohen si më frikacake.Gaforrja

Gaforrja ka probleme me marrjen e përgjegjësive dhe mendon gjithmonë se gabimet e tyre janë faj i të tjerëve. Kjo është arsyeja pse gjithmonë do të shtrembërojë situatat në mënyrë që të drejtojë gishtin e fajit te dikush tjetër dhe të mbrojë veten e tij.

Peshorja

Peshorja mund të jetë dramatike dhe frikacake shumë herë. Kur zbulohen gabimet e saj, ajo gjen zgjidhje tek të qarat dhe mashtrimet për t’i rregulluar gjërat. Peshorja gjithmonë kërkon ta heqë përgjegjësinë nga vetja dhe nëse kujdeset gjithmonë për këtë, ky zakon do të jetë me pasoja për ata që e rrethojnë.

Virgjëresha

Virgjëresha beson se gjithçka që bën duhet të jetë e përsosur dhe i pëlqen të krijojë përshtypjen se nuk bën kurrë gabime. Bën gjithçka për të shmangur zhgënjimin nga dështimet e saj. Nuk e ka problem të fajësojë të tjerët dhe të shmangë përgjegjësinë nëse kjo i ndihmon ata. Mund të përfundojnë duke bërë armiq, të cilët herët a vonë do të nxjerrin të vërtetën.

Peshqit

Peshqit kanë shumë frikë të marrin rreziqe dhe të dështojnë, prandaj zakonisht nuk e gjejnë veten në situata të rrezikshme. Sidoqoftë, kur përfshihen dhe gjërat nuk funksionojnë, ata nuk veprojnë gjithmonë me pjekuri. Janë shumë të ndjeshëm ndaj komenteve të të tjerëve, dhe veprojnë si frikacakë, duke fajësuar fatin e keq apo të tjerët në vend që të përballojnë gjykimin e të tjerëve.

 

 

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.