Kryesore

Kunatë me Fifin? Motra e Granitit: E kanë seriozisht!

20:39 - 13.10.21 Gazeta Shqiptare

 Genta Cana, moderatore e njohur në Kosovë, motra e Granit Canës e ftuar sot te Ftesë në 5, foli për pjesmarrjen e vëllait të saj në Big Brother VIP.

Granitin po e shoh paksa të mbyllyr, ne që e njohim në përditshmëri e dimë se është shumë i hareshëm dhe goxha social. Besoj që me kalimin e kohës do tregojë e do japi shumë, por besoj se është akoma herët.

Ajo gjithashtu komentoi dhe marrëdhënien e tij me Fifin.

Më pëlqejnë. Unë si kunatë i them Fifit mirë se të vijë. Nuk mund të marrë përgjegjësi për çfarë mundet me ndodhë. Ata ishin të qartë dje në mendimet e tyre dhe çka folën, qoftë Graniti, qoftë Fifi. Diçka po lind, e që e kanë seriozisht, s’diskutohet, e kanë goxha seriozisht.
Rehatia midis të dyjave vërehet.

Kujtojmë se dje gjatë spektaklit të Big Brother VIP pati momente emocionuese. Fifi me Granitin u ftuan në dhomën e rrëfimit për të diskutuar dhe qartësuar çfarë po ndodh mes tyre.

Graniti: E kam cek që këtu jemi si familje qeshim, gëzojmë, po kur ka momente që ndihemi keq vetëm Fifi më është gjendur pranë, më ka fol, madje edhe më ka ushqy. I kemi mendimet e njëjta, kemi gjuhë të përbashkët, mbase dhe po lind diçka.

Fifi gjithashtu pohoi se me Granitin ndihet mirë dhe se mund të lind diçka.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.