Kryesore

Djalë apo vajzë? Shpati dhe Selvija zbulojnë gjininë e bebit në vend të çuditshëm

09:35 - 15.10.21 gsh

Siç tashmë dihet, Shpat Kasapi dhe partnerja e tij Selvija do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë.Ditën e djeshme dyshja ishin të ftuar në emisionin “Rudina”, ku zbuluan për publikun gjininë e bebit. Çifti plasën një tullumbac të madh, nga i cili dolën tullumbace të vegjël në ngjyrë blu. Shpati dhe Selvija do të bëhen me djalë, për të cilin këngëtari u shpreh: “Ishalla i ngjan Selvijes se do të jetë shumë belaxhi. Kjo është shumë e urtë si natyrë, shumë e qetë, unë kam qenë shumë i gjallë, ç’kam parë kam thyer.”

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.