Kryesore

A është xheloze për Ermalin? Ami ka një këshillë për të gjitha vajzat

13:07 - 15.10.21 gsh

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një ndër çiftet më të dashur të ekranit shqiptar.Dyshja e famshme, të cilët kanë dhe dy fëmijë, festuan së fundmi 11 vjetorin e martesës. Për shkak të profesionit, Ermali ka punuar gjithmonë mes femrash si në emisionet televizive apo dhe në filmat që ka prodhuar.

Por a ndihet xheloze Ami për këtë? Këtë pyetje ia ka bërë një ndjekës në Instagram, dhe Ami jo vetëm që i është përgjigjur, po ka ndarë dhe një këshillë. “Duhet gjithmonë se i shton lezetin lidhjes. Duhet ta praktikoni të gjithë me pak fjalë, sepse e bën partnerin të ndihet i rëndësishëm për ty”.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.