Kryesore

Zgjedhjet në Itali/ Veliaj uron kryebashkiakun e ri të Torinos për fitoren

19:12 - 18.10.21 gsh

Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj ka uruar Lorusso Stefanon, kryebashkiakun e ri të Torinos. Përmes një postimi në twitter, Veliaj shpreh angazhimin për të rinisur bashkëpunimin mes Tiranës dhe Torinos në fusha të ndryshme.“Urime mikut Lorusso Stefano, kryebashkiaku i ri i Torinos, për fitoren e shkëlqyer! Të gatshëm për të rinisur bashkëpunimin mes qyteteve tona”, shkruan Veliaj.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.