Kryesore

Paloka reagon për deklaratën e Bashës: Lul, na hiq sikletin ku na ke futur, kërko votëbesim!

17:00 - 20.10.21 gsh

Deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka reaguar në lidhje me deklaratën e kryeopozitarit Lulzim Basha se këtë të fundit e mbështesin 95% e demokratëve.Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, Paloka i sugjeron Bashës që nëse e ndjen se ka mbështetjen e demokratëve, mos të japë dorëheqjen, por të marrë votëbesimin e demokratëve.

REAGIMI I PALOKES

Lul !
Ne se ke bindjen se 95% e demokrateve te mbeshtesin, atehere na e hiq kete siklet ku na ke futur te gjitheve. Mos jep doreheqje, ne se ke bindjen qe ke vepruar drejte dhe per kete ke mbeshtetjen e 95% te demokrateve, kerko votebesimin e tyre dhe ndale percarjen qe po thellohet cdo dite e me shume prej vendimit tend personal te 9 shtatorit ! Ne se 51 % e jo 95 % e demokrateve te mbështesin, ke gjithe legjitimitetin te vazhdosh ne krye te PD e te gjithe demokratet kane detyrimin te bashkohen per te bere betejen me ate qe eshte armiku jo vetem i demokrateve po i gjithe shqiptareve, Edvin Kristaq Ramen!
Po per kete, pas situates qe eshte krijuar, me pare duhet te marresh votebesimin e demokrateve. Vota e atyre qe perfaqesojme duhet te vendose per te gjithe ne !

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.