Foto-galeri

11 foto që ju ngatërrojnë mendjen

10:20 - 26.10.21 Gazeta Shqiptare

Një mace me këmbë më të mëdha se koka e saj, një qen me paruke ose një peshk që noton në re – këto mund t’ju bëjnë të ndaloni një sekond dhe të pyesni veten pse po krijojmë gjëra që nuk ekzistojnë.Ndonjëherë, gjërat dhe këndet pëlqejnë të luajnë një lojë sfiduese me trurin tonë dhe të na bëjnë të vëmë në dyshim realitetin.

 

mendjen-600x360-1 mendjen-11 mendjen-10 mendjen-9-677x600 mendjen-8 mendjen-7 mendjen-6 (1) mendjen-5 mendjen-4 mendjen-3 mendjen-2 mendjen-1
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.