Media

VIDEO/ “Berisha del me pi kafe e bën miting”, batuta e Gjinit të “Kosheres” për Kuvendin e PD

22:45 - 05.12.21 G.SH.
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Aktori Bes Kallaku ka bërë humor lidhur me debatin për Kuvendet e PD-së më 11 dhe 18 dhjetor. Në emisionin humoristic “Kosherja” që transmetohet në ABC News, “Gjini” thotë se ndryshimi midis Berishës dhe Bashës është ky. “Berisha del me pi kafe e bën miting. Basha thërret miting e s’i vjen kush as për kafe”, thotë Kallaku. Për më shumë ndiqni videon.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.