Kryesore

Ndizen dritat e pemës në Presidencë/ Meta: Gëzimi i këtyre ditëve le të ndriçojë shpresat dhe të ngrohë zemrat në çdo familje shqiptare

22:00 - 06.12.21 gsh

Dritat e pemës së Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri janë ndezur dhe në oborrin e Presidencës. Kreu i Shtetit Ilir Meta ka publikuar një video nga ky çast, bashkë me një urim për shqiptarët. Meta deklaron se më e mira nuk ka ardhur akoma.“Sonte ndezëm dritat e pemës së Krishtlindjes dhe Vitit të Ri!
Gëzimi i këtyre ditëve le të ndriçojë shpresat dhe të ngrohë zemrat në çdo familje shqiptare. Më e mira nuk ka ardhur akoma! GËZUAR FESTAT MIQ! ”, uron Presidenti Meta.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.