Kryesore

Arbana tregon ç’do ndodhë sot me Donaldin dhe s’ka ndodhur kurrë në Big Brother

15:45 - 07.12.21 Gazeta Shqiptare

Diçka që nuk ka ndodhur më parë në “Big Brother” do të ndodhë sot. Arbana ka postuar promon e spektaklit të sotëm dhe ka zbuluar se për Donaldin është marrë një vendim.Ai do zëvendësohet me Romeon për një natë dhe priten reagimet e banorëve.

Vendimi është marrë pasi shumë herë është përfolur se Donaldi ishte ndërruar me Romeon e tani kjo gjë do ndodhë vërtet.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.