Kryesore

Pas rikthimit në shtëpi, Einxhel nuk duket shumë e kënaqur: E kam humbur krenarinë time

10:50 - 13.01.22 gsh

Einxhel doli nga shtëpia e Big Brother VIP me votat e publikut, por rihyri me biletën e fatit që e ktheu në shtëpi.Pas emocioneve të mbrëmjes, në një bisedë në tualet me Beniadën dhe Beatrix ajo ka thënë se mbrëmja e djeshme e bëri të ndihet shumë keq.

“E kam humbur krenarinë time”, ka thënë ajo. Vajzat sigurisht që nuk e mbështetën opinionin e saj dhe i thanë që nuk është e vërtet dhe s’ka pse të ndihet ashtu.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.