20 vite me pare

20 VITE MË PARË/ Bosët e Fierit. Si u kap pronari i lokalit të politikanëve

11:30 - 17.01.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Bosët e Fierit
Heroina, kush janë tre kapot e drogës.

Si u kap pronari i lokalit të politikanëve.

Rrëfimi i Prokurorit italian për Shkëlqim Bahon e 2 vëllezërit Rexhepi. Pse VIP-at e politikës zgjidhnin gjithnjë Iokalin në qendër të qytetit në fushatat elektorale dhe si u zbulua rrjeti që trafikonte qindra kile heroinë. Operacioni sekret “Boston” dhe cilat janë pasuritë që sipas hetimeve janë vënë nga droga.

 

Kreu i PS jep shpjegime për takimin kokë më kokë që zhvilloi me kryeministrin

Nano pasuesve: S’ju shita

“S’hoqa dorë nga mbajtja e referendumit”

Nano ka mbledhur dje mbështetësit e tij për t’i siguruar se nuk i ka shitur. Dje Kryetari i PS-së ka zhvilluar një takim me grupin e deputetëve socialistë që janë dhe nismëtarët e mbajtjes së referendumit brenda PS-së dhe që ndryshe njihen si pasues të Nanos. “Nuk kam hequr dorë nga referendumi”, tha Nano


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.