(VIDEO – EMRI) Përgjaken sërish plazhet shqiptare/ Incident në plazhin e Ksamilit, pushuesi rumun dëmtohet rëndë pas hedhjes me kokë në det!

Një pushues rumun është plagosur ditën e sotme në det pas hedhjes me kokë në një nga plazhet e Ksamilit. Catälin – Dumitru Macanu 38-vjeç është transportuar me urgjencë në spitalin e Sarandës ku mjekët kanë konstatuar frakturë në pjesën e qafës dhe paralizë të gjymtyrëve. Më pas ai është transportuar me helikopter drejt spitalit … Continue reading (VIDEO – EMRI) Përgjaken sërish plazhet shqiptare/ Incident në plazhin e Ksamilit, pushuesi rumun dëmtohet rëndë pas hedhjes me kokë në det!