AKTUALITET

“Përshëndetje të përzemërt miqve të mi!”- Berisha falënderon ndjekësit në TikTok: Dje ishte një ditë rekordi, brenda orës arritëm 286,600 pëlqime

12:11 - 06.11.22 K.K
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar shifrat e ndjekjes në TikTok të bashkëbisedimit të zhvilluar një ditë më parë me ndjekësit e tij.
Ai shprehet se brenda një ore ka arritur 286,600 pëlqime, 61 900 shikues dhe rreth 3000 shpërndarje.

“Një përshendetje të përzemërt miqve të mi në TikTok. Dje ishte një ditë rekordi për ta.

Gjatë bisedimit live dje ata me 286,600 likes, 61 900 shikues dhe rreth 3000 shpërndarje shënuan një rekord të ri në ndjekjen në afatin kohor prej 1 ore”, shkruan Berisha.


Shfaq Komentet (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.