Kronikë

VIDEO/ Festat e fundvitit, ‘blindohet; Vlora! FNSH për “gjah” në gjurmët e “të fortëve”

21:49 - 24.12.22 K.K
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Policia e Vlorës dhe FNSH kanë “blinduar” orët e fundit qytetin bregdetar.
Burime për Gazetën Shqiptare bëjnë të ditur se janë ngritur disa pika postblloku në hyrje dhe në dalje të qytetit.

Kryesisht vëmendja është përqëndruar në Babicë, “Bishti i Kalldrëmit” dhe në brendësi të qytetit.

Përforcimi i masave, vjen në kuadër të aksioneve për të kapur personat e shpallur në kërkim dhe për ata që lëvizin me armë.

Deri më tani nuk ka detaje nëse policia ka ndaluar ndonjë person problematik.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.