Kryesore

Pak muaj para zgjedhjeve lokale/ PD firmos koalicionin me partinë e madhe opozitare

10:11 - 25.01.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

PD pritet të firmosë koalicionin me Partinë për Bashkimin e të Drejtave të Njeriut, pak para zgjedhjeve të 14 majit.
Mësohet se koalicioni do të firmoset mesditën e sotme, mes kreut të PD Sali Berisha dhe kreut të PBDNJ Vangjel Dule në orën 11:00.

“Në orën 11.00 firmoset Marrëveshja e Koalicionit mes Partisë Demokratike dhe PBDNJ”, thuhet në njoftimin e PD për mediat.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.