BLUETOOTH

FOTO/ Në ditën e saj të lindjes, Bojken Lako  i bën urimin romantik partneres

11:03 - 31.01.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Artisti i njohur, Bojken Lako ka vendosur mos ta mbajë më të fshehtë historinë e dashurisë pas ndarjes me këngëtaren Semi Jaupaj.
Përmes një postimi në rrjetet sociale, Bojken ka shpërndarë një foto me partneren e tij ku dhe e uron publikisht në ditën e saj të lindjes.

“Edhe 100 dashuria ime”, shkruan ai krah një fotoje mjaft romantike të çiftit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Boiken Lako (@bojkenlako)

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.