EKONOMI

Paundi në rritje, por euro dhe dollari…/ Ja çfarë ndodh sot me monedhat në tregun e këmbimit valutor

08:39 - 09.02.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Sot në tregun e këmbimit valutor një dollar amerikan do blihet me 107.8 lekë dhe do shitet me 108.6 lekë.
KEMBIMI 9 SHKURT

Euro edhe sot mbetet i pandryshuar, duke u blerë me 115.9 lekë dhe shitur me 116.4 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 130 lekë dhe shitet me 131 lekë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.