AKTUALITET

‘Tapë’ në timon, 42-vjeçari përplaset me makinën e parkuar në Tiranë

11:20 - 19.03.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një 42-vjeçar me iniciale N.Dh. është vënë në prangat e policisë pasi është aksidentuar në Tiranë.
Policia bën me dije se ai ka qenë në gjendje të dehur në momentin kur është përplasur me një automjet të parkuar.

Si pasojë e përplasjes ka vetëm dëme materiale ndërkohë tashmë hetimet po ndiqen nga Prokuroria për veprime të mëtejshme proceduriale.

Njoftimi i policisë

Specialistët e Qarkullimit Rrugor arrestuan shtetasin:

N. Dh., 42 vjeç, banues në Tiranë, pasi duke drejtuar automjetin në gjendje të dehur, është përplasur me një mjet të parkuar, dhe si pasojë ka vetëm me dëme materiale;

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.