BLUETOOTH

“Si mund të jesh i lumtur kur ke tradhtuar”/ Reagon për here të parë Piqué, pas ndarjes nga Shakira

16:37 - 24.03.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Plot 9 muaj nga ndarja me Shakirën, Gerard Piqué ka diçka për të thënë lidhur me situatën që u diskutua tej mase në rrejt, pasi dy figurat numërojnë plot fansa, kurioziteti dhe dëshira e tyre për të ditur më shumë rreth jetës së tyre private nuk ka fund.
Futbollisti deklaroi se është i lumtur, bën çfarë do dhe se “do t’i qëndrojë besnik vetes”

Pas reagimit të tij shumë komente u postuan në rrjetin social “Twitter”

Ndarja e Shakira-s me Piqué ka pasur shumë drama, disa këngë dhe intervista nga ana e Shakira-s dhe reagime të shumta për ish-futbollistin.

Dyshja ka 2 fëmijë, Milan (10 vjeç) dhe Sasha (8 vjeç).

hprehur:

“Dua të jem besnik ndaj vetes” është një fjali e çmendur që thuhet, pasi të kanë kapur në tradhti”, tha dikush.

“Kjo është gjëja më e çmendur që mund të thuash pasi ke tradhtuar”.

Një tjetër person mendon se kjo është ndër fjalitë më narciste që mund të thotë një burrë.

“Kam dëgjuar shumë njerëz që duan të justifikojnë tradhtinë, por kjo është e re”, u shpreh një tjetër person.

“Përkthimi: Jam një burrë egoist. Nuk më intereson se kë lëndoj gjatë rrugës sime”.

“E dimë. Ky ishte problemi. Shumë e lumtur që Shakira është e lirë nga *kjo* (situatë)”

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.