AKTUALITET

Lexoni faqen e parë të “Gazeta Shqiptare”, “Panorama” dhe “Panorama Sport”

07:10 - 24.05.23 Gazeta Shqiptare
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Në faqen e parë të “Gazeta Shqiptare” do të lexoni:
 

 

KOMISIONI I LIGJEVE NDRYSHON LIGJIN: RRITEN 100% EDHE PAGAT E MINISTRAVE
PS-PD BASHKOJNE VOTAT, MIRATOHET DYFISHIMI I RROGAVE TE DEPUTETEVE
Edmond Spaho: “Albcontrol” ka paga disa herë më të larta se Presidenti, fondet janë përdorur dhe për xhakuzi, masazhe dhe festa harbuese

“Humbëm duke u marrë me njëri-tjetrin”
“Nuk e kam takuar Berishën, në tryezë ulem me këdo”, Bardhi: ‘Non-grata’ dobëson PD, nuk dalim kundër SHBA
Kreu i grupit: Rezultati në zgjedhje, pasojë e makinacioneve të qeverisë e përçarjes brenda PD

Kryeministri e kundërshtonte kur ishte në opozitë para 2013
Markimi i karburanteve, Rama zgjat me 10 vite koncesionin e dhënë nga Berisha

“SHUMICA SHPREHEN PRO BASHKEPUNIMIT RAJONAL”
“Luarasi”, gjetjet e Barometrit të Sigurisë, Dyrmishi: I shërbejnë politikëbërësve dhe studentëve

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

 panorama

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

panorama sport

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.