BLUETOOTH

FOTO/ Në plan të parë format e saj bombastike, Xheorxhina Rodriguez shkëlqen në Festivalin e Filmit në Kanë

18:26 - 26.05.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Xheorxhina Rodriguez ishte të enjten në Festivalin e Filmit në Kanë për premierën e dramës franceze “Last Summer” (“L’Été dernier”).Collage Maker-26-May-2023-06-07-PM-7887
Influencuesja dhe modelja spanjolle dukej mahnitëse me një fustan floriri vezullues nga stilisti i njohur ‘Ali Karoui’, zbukuruar me qindra temina.

Partnerja e Kristiano Ronaldos kishte zgjedhur që ti mbante flokët e lidhura bisht teksa byzylykët dhe vëthët argjendi kompletuan pamjen e saj shkëlqyese. Fustani i guximshëm prej ari nxirrte në pah format e saj.

 

foto galeri

foto galeri

PANORAMASPORT.AL


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.