BLUETOOTH

E trishtë! Ndërron jetë në moshën 43-vjeçare këngëtarja e grupit të njohur muzikor

17:48 - 18.09.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Këngëtarja e grupit e grupit të njohur muzikor të viteve 90 “702”, Irish Grinstead ka ndërruar jetë në moshën 43-vjeçare.
Lajmin e trishtë e ka bërë të ditur vetë motra e artistes, LeMisha Grinstead përmes një postimi në Instagram, ndërsa nuk tregoi shkakun e vdekjes.

 

 

“Me pikëllim të madh më duhet t’ju ​​bëj të ditur se motra dhe shoqja ime ka ndërruar jetë këtë mbrëmje,”- ka shkruar motra e këngëtares.

Irish Grinstead, Misha Grinstead dhe Kameelah Williams

“702” – një grup i përbërë fillimisht nga motrat Grinstead dhe Kameelah Williams – bën debutimin e tyre të parë në 1996 me albumin hit “No Doubt”, ndërsa në  vitin 1999 publikuan albumin “Where My Girls At”.

 

 

Kameelah Williams, Irish Grinstead dhe Misha Grinstead

Përgjatë sukseseve të tyre, grupi muzkorë u shfaq gjithashtu në filma hit si “Good Burger” dhe “Little Stuart”.

Irish Grinstead, Kameelah Williams dhe LeMisha Grinstead në Tonight Show me Jay Leno


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.