BLUETOOTH

FOTO/ Forma bombastike, tifozja e Juventusit dhuron shou në rrjetet sociale

17:10 - 18.09.23 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Eva Padlok u bë e famshme vite më parë si një prej modeleve më seksi të Moto GP-së. Collage Maker-17-Sep-2023-07-08-PM-9643
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ndonëse tashmë larg cirkuiteve, 39-vjeçarja spanjolle vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale.

Bukuroshja katalanase është tepër aktive në “Instagram”, ndërsa shfaqet në foto dhe video tepër provokuese.

WhatsApp Image 2023-09-17 at 19.05.27 WhatsApp Image 2023-09-17 at 19.05.26 WhatsApp Image 2023-09-17 at 19.05.25 (1) WhatsApp Image 2023-09-17 at 19.05.25 WhatsApp Image 2023-09-17 at 19.05.24 (3) WhatsApp Image 2023-09-17 at 19.05.24 (2) WhatsApp Image 2023-09-17 at 19.05.24 (1) WhatsApp Image 2023-09-17 at 19.05.24

Përveç motorëve, modelja njihet edhe për pasionin që ka për futbollin dhe bën tifo për Juventusin.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.