BLUETOOTH

‘Mirupafshim’ Ibiza, Ivana Knoll bën gati valixhet dhe publikon fotot sensuale

22:31 - 18.09.23 E.D
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Kanë kaluar shumë muaj që kur tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll përfundonte në çdo revistë rozë. Bukuroshja e njohur shkëlqeu në Botërorin e Katarit, duke marrë vëmendjen e të gjithëve në tribuna. Që atëherë, numri i ndjekësve të saj në rrjetet sociale normalisht është rritur. Së fundmi, Ivana Knoll i dha lamtumirën Ibiza-s dhe pushimeve të saj në Balearics, për t’iu rikthyer edhe një herë jetës së përditshme.
Modelja kroate ka magjepsur ndjekësit e saj me fotot e fundit me bikini, të publikuara në profilin e saj në Instagram. Komentet ishin të shumta, natyrisht, nuk munguan as emoji-t. Knoll ka 3,2 milionë followers, ndërsa ndjek 1010 persona. Postimet në total? Plot 1418…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.