BLUETOOTH

FOTO/ Dafina Zeqiri në gjendje të keqe shëndetësore? Këngëtarja shfaqet duke u mjekuar teksa tregoi se vuan nga…

10:10 - 19.09.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është një ndër artistet më të dashura nga publiku shqiptar.
Së fundmi ajo ka shqetësuar fansat mbi gjendjen e saj shëndetësore teksa ka postuar një foto në Instagram.

Në foton e publikuar në InstaStory, Dafina shihet duke u mjekuar me një inhalator për thithje ilaçi.

Ndërsa krahas saj shkruan: “Kthehemi në realitet. Bronkiti”, duke treguar kështu që ajo vuan nga bronkiti.

Bronkiti është inflamacion i bronkeve në mushkëri që shkakton kollë . Simptomat përfshijnë kollitjen e sputumit, fishkëllima, vështirësi në frymëmarrje dhe dhimbje kraharori .

Kujtojmë këtë verë këngëtarja ka qenë shumë e angazhuar me projekte muzikore dhe koncerte.

     

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.